Jeżeli jakiś pomysł na pierwszy rzut oka nie wydaje się absurdalny, nic z niego nie będzie. (Albert Einstein)

Szkoły Nordic Walking w województwie śląskimAKTIV TEAM ( Żory (Morsko), śląskie )

AKTIV TEAM zaprasza wszytkich do aktywnego spedzania czasu. AKTIV TEAM jest firmą zajmującą się profesjonalnie aktywnym wypoczynkiem. W ofercie znajdą Państwo takie atrakcyjne sporty jak tenis ziemny, narciarstwo oraz coraz bardziej popularny Nordnic Walking.

AKTIV TEAM

Żory (Morsko)
www.aktivteam.net.pl

dodano dnia: 2011-03-18 | komentarze

Szkoła Nordic Walking na Śląsku ( Chorzów, śląskie )

Jesteśmy jedną z pierwszych szkółek nordic walking na Śląsku. Wyszkoliliśmy już setki nordic walkerów, którzy przemierzają kraj z kijkami. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt imprez z programem nordic walking: rajdy, zawody, pikniki, pokazy, imprezy dla firm...itd

Szkolimy na lekcjach indywidualnych i grupowych przez cały rok. Od tego sezonu dzięki współpracy z Centrum Kształcenia Kadr Sportu jako pierwsi na Śląsku (i prawdopodobnie w Polsce) dajemy możliwość uzyskania papierów zawodowych z nordic walking, a mianowicie Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Nordic Walking.

Szkoła Nordic Walking na Śląsku
Park Śląski
Chorzów
www.walkingsport.pl

dodano dnia: 2013-01-22 | komentarze

Szkółka Nordic Walking w Babskim Raju ( Bielsko-Biała, śląskie )

Przy Klubie Zdrowia i Urody Babski Raj powstała pierwsza w mieście szkółka Nordic Walking, która daje okazje do poznania i opanowania tej formy aktywności pod okiem wykwalifikowanego instruktora Nordic Walking. Zapraszamy na zajęcia, które odbywają się zarówno w formie indywidualnych lekcji jak i grupowych. Zajęcia prowadzone są na dwóch poziomach Nordic walking: zdrowotnym i fitness, które dostosowane są do potrzeb klientów. Podczas zajęć uczestnikom gwarantujemy odpowiedni dobór kijów, przedstawienie prawidłowej techniki marszu, sposobów wchodzenia i schodzenia ze wzniesień, dobór odpowiednich ćwiczeń rozgrzewkowych, siłowych, strechingowych oraz gwarantujemy świetną zabawę w oparciu o profesjonalny trening.

Szkółka Nordic Walking w Babskim Raju
Orzeszkowej 66
Bielsko-Biała
www.babski-raj.com

dodano dnia: 2012-04-22 | komentarze


Dodaj szkołę Nordic Walkingby JARLEY